Forum - Najlepsza firma w mieście
Kup bilet

Forum Najlepsza Firma

O forum

Forum Najlepsza Firma to cykl comiesięcznych spotkań, które odbywają się w każdym z miast uczestniczących w projekcie Najlepsza Firma w mieście. Członkami Forum są wszystkie firmy partnerskie, należące do systemu Najlepsza Firma, a dokładniej jej właściciele lub pracownicy, którzy reprezentują firmy na zewnątrz.

Specjalnie dla naszych Partnerów stworzyliśmy przestrzeń, gdzie na pierwszym miejscu stoi współpraca z lokalnymi przedsiębiorcami, budowa silnej sieci kontaktów oraz rozwój projektu Najlepsza Firma w mieście, dzięki któremu podnosimy zyski całego systemu.

Misją Forum Najlepsza Firma jest zwiększenie wartości projektu Najlepsza Firma w mieście o platformę współpracy międzyludzkiej, która jest podstawą całego systemu. Forum jest miejscem wzajemnych relacji biznesowych, spotkań face to face, współpracy i integracji lokalnej przedsiębiorczości. Jest to zarówno miejsce motywacji, pozytywnych emocji, życzliwości, jak również wzajemnej pomocy, którą członkowie Forum mogą nieść dzięki polityce CSR w projekcie Najlepsza Firma w mieście.

Forum Najlepsza Firma

Jak dołączyć

  • Jesteś właścicielem pakietu w projekcie Najlepsza Firma? Jeśli tak, automatycznie zyskałeś członkostwo w Forum Najlepsza Firma!
  • Nie posiadasz pakietu, a chcesz uczestniczyć w Forum Najlepsza Firma? Nie ma problemu! Każde wydarzenie jest biletowane, wystarczy więc opłacić bilet wstępu, aby zostać gościem Forum. Jeśli zależy Ci na pełnym członk ostwie, skontaktuj się z naszym zespołem w sprawie wykupienia jednego z pakietów Najlepszej Firmy w Mieście.
  • Bilety na spotkania można kupić za pośrednictwem strony www Najlepsza Firma w Mieście.
  • Spotkania Forum odbywają się we wszystkich miastach, w których działa projekt Najlepsza Firma w Mieście. Każde miasto ma swojego koordynatora, w Tychach jest nim Iwona Wójcik.
  • Na każdym spotkaniu odbywają się prezentacje 2 różnych prelegentów (40 min). Co miesiąc swoją prelekcję wygłaszają inne osoby. Pełny program każdego spotkania pobierzesz z naszej strony.

Forum Najlepsza Firma Tychy

Najbliższe spotkania

Forum Najlepsza Firma Tychy
Forum Najlepsza Firma Tychy
16 grudzień, 2021
17:00
Sala Industrialna Browar Obywatelski

Browarowa 7,
43-100 Tychy

Zobacz

Co daje Ci Forum Najlepsza Firma?

Stawiasz na networking

Uczestnicz w regularnych eventach biznesowych i poznawaj ekspertów w swoich branżach.

Promujesz swoją firmę

Prezentuj swoje usługi, produkty i możliwości na biznesowych eventach zarówno w swoim regionie, jak i całym kraju.

Zyskujesz dostęp do bazy kontaktów

Buduj bazę kontaktów w swoim regionie i twórz wartościowe relacje biznesowe.

Pozyskujesz partnerów biznesowych

Nawiąż efektywną współpracę z praktykami biznesu.

Rozwijasz się

Skorzystaj z możliwości szkoleń, prelekcji i spotkań, które pozwolą ulepszać Twój biznes.

Trafiasz do nowych klientów

Docieraj do nowych grup odbiorców dzięki poleceniom przedsiębiorców z Forum Najlepsza Firma.

Aktualności

Oficjalny patronat