Poznaj system Najlepsza Firma – innowację na miarę naszych czasów - Najlepsza firma w mieście
Kup bilet

Poznaj system Najlepsza Firma – innowację na miarę naszych czasów

Poznaj system Najlepsza Firma – innowację na miarę naszych czasów

Współczesny rynek ulega dynamicznym przekształceniom, zmieniają się zachowania konsumenckie, przed firmami stawiane są coraz to nowe wymagania. By zaspokoić potrzeby nowoczesnych biznesów i ich klientów wdraża się kolejne narzędzia marketingowe, które nie zawsze odnoszą przewidywany sukces. To, co ma szansę sprawdzić się z najwyższym prawdopodobieństwem, to innowacja. Taką innowacją jest system Najlepsza Firma, który jako taki został ogłoszony przez Centrum Badawczo-Rozwojowe NETRIX S.A.

Najlepsza Firma to zestaw narzędzi marketingowych tworzących tzw. ekosystem reklamy. Tworzą go – przede wszystkim – portal internetowy, aplikacja mobilna, plebiscyt, cashback. Portal internetowy www.najlepsza-firma.pl to miejsce zwiększające widoczność biznesu w internecie. Każda firma będąca członkiem systemu posiada osobną zakładkę, w której znajdują się m.in. informacje dotyczące zakresu oferowanych przez nią usług oraz wirtualny spacer Google.

Wyjątkowym rozwiązaniem dla firm jest aplikacja mobilna, która zrzesza lokalnych przedsiębiorców i łączy ich z dotychczasowymi oraz nowymi klientami. Biznes, będąc zarejestrowanym w aplikacji Najlepsza Firma, ma dostęp do nieustannie powiększającej się bazy klientów. Każda firma znajdująca się w aplikacji przyprowadza coraz to nowych odbiorców usług. Konsumenci, po ich odebraniu i wystawieniu opinii, otrzymują częściowy zwrot poniesionych kosztów w postaci kilkuprocentowego cashbacku.

Wystawiane opinie są elementem plebiscytowym. Firmy z konkretnej okolicy, które otrzymują pozytywne recenzje, mogą zająć miejsce na podium i tym samym wyświetlać się jako pierwsze w danej kategorii. Wielu przedsiębiorców obawia się opinii wystawianych w przestrzeni internetu, często bowiem nie mają one pokrycia z rzeczywistością, ponieważ wydają je anonimowe osoby, które niejednokrotnie nawet nie korzystały z usług danej firmy. W przypadku Najlepszej Firmy taka sytuacja nie może mieć miejsca, ze względu na zastosowany system antyhejterski. W aplikacji mobilnej klienci nie są anonimowi, a opinie, które wydają bazują na konkretnych paragonach za odebrane usługi lub zakupy, które przedkłada im pracownik danej firmy. Co więcej, gdy konsument wyda negatywną opinię, właściciel firmy może skontaktować się z nim, rozwiązać przyczynę jego niezadowolenia i wnioskować o zmianę opinii na pozytywną.

Choć system Najlepsza Firma wielu przedsiębiorcom wydaje się idealnym i holistycznym narzędziem marketingowym, mają wątpliwość czy uda im się zachęcić pracowników do systematycznego wprowadzania kolejnych klientów do aplikacji, co bez wątpienia – ze względu na otrzymywany cashback – buduje lojalność wobec firmy. Rozwiązania zastosowane w projekcie pozwalają motywować pracowników do przedstawiania aplikacji konsumentom. Podstawową korzyścią dla pracownika jest fakt, że każdy klient, któremu poleci i udostępni aktywujący kod QR, zostanie bezterminowo połączony z jego wirtualnym portfelem, będzie więc zarabiać za każdym razem, kiedy dany klient użyje aplikacji Najlepsza Firma i otrzyma cashback.

Najlepsza Firma to narzędzie dające w pełni weryfikowalne korzyści. Aplikacja mobilna pozwala wyliczyć zysk co do 1 grosza. Dzięki rejestrowaniu danych: liczby obsłużonych klientów, kwoty wypłaconego cashbacku oraz wydanych opinii, przedsiębiorca może z łatwością ocenić jakość funkcjonowania swojego biznesu oraz dalszy kierunek jego rozwoju.

Najnowsze wpisy

Inauguracja FNF w Twoim mieście

Przed nami dwa bardzo ważne ...

Czytaj więcej
Poznaj system Najlepsza Firma – innowację na miarę naszych czasów

Współczesny rynek ulega ...

Czytaj więcej
Forum FNF czyli cykliczne spotkania przedsiębiorców

Przedsiębiorco! Od początku ...

Czytaj więcej
INNOWACYJNA aplikacja mobilna Najlepsza Firma w mieście

Jesteśmy INNOWACJĄ! 17 grudnia ...

Czytaj więcej
Powołanie Komisji Nadzorującej Plebiscyt w Tychach

Projekt Najlepsza Firma w ...

Czytaj więcej

Oficjalny patronat