ACTIV-NET - Najlepsza firma w mieście
Kup bilet

ACTIV-NET

miasto: Tychy

W ACTIV- NET wierzymy, że to nie wielkie słowa, a osiągnięcia naszych klientów stanowią najlepszą rekomendację. To właśnie dlatego mówimy o sobie partnerzy – partnerzy w biznesie, tworzeniu stron www, kreowaniu szkoleń oraz strategii marketingowych. Partnerzy w sukcesie Twojej firmy.

Od 2013 roku pomagamy dużym i małym przedsiębiorstwom zaistnieć w Internecie. W tym czasie zaprojektowaliśmy dziesiątki stron internetowych, przeszkoliliśmy wiele pracowników oraz opracowaliśmy szereg strategii marketingowych. Wykonaliśmy także liczne spacery internetowe w technologii 360, które umożliwiają odwiedzenie siedziby Twojej firmy bez wychodzenia z domu. Obecnie nasz dział ACTIV-FOTO wykorzystuje potencjał drzemiący w tym narzędziu i jako rekomendowani fotografowie Google Street View Trusted tworzy wirtualne panoramy, które zamieszcza później na Mapach Google.

ACTIV-NET - Najlepsza Firma
  • Oferta
  • Dodatkowo oferujemy
  • Nasze zalety

Strony www i sklepy

Projektowanie przejrzystych oraz intuicyjnych stron www i sklepów internetowych to sektor, w którym pracę łączymy z pasją.

Google Street View

Jako rekomendowani fotografowie Google Street View Trusted tworzymy wirtualne wycieczki w formacie 360 stopni, które pozwolą przyszłym partnerom i kontrahentom na jeszcze lepsze poznanie Twojej firmy.

Pakiet budowania marki

W ACTIV-NET pomagamy przenieść atuty firmy ze świata rzeczywistego do wirtualnego – w jednomyślny, zintegrowany sposób, zoptymalizowany pod pozyskiwanie Klientów.

Copywriting

W ACTIV- NET wiemy, że dobra historia sprzeda wszystko, dlatego swoim Klientom oferujemy kreatywne treści na firmowego bloga, strony www oraz kanały Social Media.

Obróbka graficzna

Wyjątkowe projekty wizualne, obróbka graficzna, a także sesje fotograficzne – to także dla Ciebie wykonamy!

Wieloletnie doświadczenie

Za nami setki projektów – zarówno z zakresu kreowania stron internetowych, jak i realizacji GOOGLE STREET VIEW.

Znajomość rynku

Branża stron internetowych i Google Street View nie ma przed nami żadnych tajemnic. Z naszej wiedzy i doświadczenia korzystały już firmy z różnych sektorów – dołącz do nich już teraz.

Dodaj opinię

Dodaj swoją opinię na temat tej firmy, zostanie ona przesłana do właściciela!

Dołącz do najlepszych w Twoim mieście

Oficjalny patronat