Agencja Promocyjno - Reklamowa NOL-TYCHY - Najlepsza firma w mieście
Kup bilet

Agencja Promocyjno – Reklamowa NOL-TYCHY

miasto: Tychy

Nasza specjalność? Kreatywne podejście do reklamy! Jako Agencja Promocyjno-Reklamowa NOL-TYCHY już od kilkunastu lat pomagamy dobrać najlepszą strategię reklamową i marketingową oraz opracować optymalną drogę komunikacji z odbiorcami.

Oferujemy kompleksową obsługę firm, jak i klientów indywidualnych. Z naszych usług korzystają także instytucje miejskie, które powierzają nam realizację projektów społecznych i kulturalnych.

W swojej pracy bazujemy na doświadczeniu oraz doskonałej znajomości branży. Dysponujemy własnym zapleczem produkcyjnym oraz doświadczonym zespołem specjalistów, a nasze projekty powstają przy zastosowaniu zróżnicowanych technik produkcji.

NOL Tychy - Najlepsza Firma
NOL Tychy - Najlepsza Firma
 • Dodatkowo oferujemy
 • Nasze zalety
 • Organizacja eventów
 • Drukarnia wielkoformatowa-cyfrowa-offsetowa. Wyróżnia nas szybka realizacja zleceń oraz wysoka jakość wydruków. Swoim klientom oferujemy m.in. druk wielkoformatowy bannerów, siatek mesh, plakatów i fototapet, specjalizujemy się także w druku cyfrowym, offsetowym i UV bezpośrednio na płytach PCV.
 • Reklama. Szukasz ulotek lub wizytówek, które doskonale podkreślą charakter Twojej firmy? W NOL-TYCHY projektujemy i wykonujemy m.in. foldery, katalogi, kalendarze, plakaty, bannery, szyldy, etykiety reklamowe, gadżety i wiele innych.
 • Oklejanie pojazdów. Mobilna reklama to doskonały sposób na dotarcie do jeszcze większej grupy odbiorców. Oferujemy dwa rodzaje technologii reklamy na pojazdach: grafika wycięta za pomocą plotera (vinyl) oraz aplikacje wielkoformatowe.
 • Reklama na autobusach. Reklama na pojazdach komunikacji miejskiej gwarantuje duży zasięg działania oraz przyciągnięcie uwagi odbiorców. W NOL-TYCHY tworzymy cały projekt reklamy wraz z jego wizualizacją, umieszczamy go na pojeździe oraz zajmujemy się jego późniejszym demontażem.
 • Modelki i hostessy. Dysponujemy bazą liczącą ponad 5 500 hostess, modelek, modeli, promotorów oraz supervisorów na terenie całego kraju.
  Odzież reklamowa i firmowa.
 • Niezwykle zróżnicowana oferta. Swoim klientom oferujemy usługi z zakresu: reklamy, druku, reklamy na autobusach, oklejania pojazdów, organizacji eventów, wynajmu hostess oraz modelek.
 • Organizacja oraz patronat licznych wydarzeń. W ramach Stowarzyszenia Sportowego NOL-TYCHY realizujemy imprezy sportowo-rekreacyjne, jak wycieczki, rajdy, maratony i zawody. Jesteśmy także licencjonowanym organizatorem narodowego konkursu Miss Polski na poziomie regionalnym, czyli Miss Śląska.
 • Organizacja eventów. Planujesz zorganizować targi, konferencję, a może imprezę firmową? Opracowujemy strategię, dbamy o promocję wydarzenia oraz współpracujemy z różnymi kontrahentami. Organizujemy zarówno małe przedsięwzięcia, jak prezentacje produktowe, jak i duże imprezy masowe i estradowe.

Dodaj opinię

Dodaj swoją opinię na temat tej firmy, zostanie ona przesłana do właściciela!

Dołącz do najlepszych w Twoim mieście

Oficjalny patronat