BBTS Towarzystwo Sportowe - Najlepsza firma w mieście
Kup bilet

BBTS Towarzystwo Sportowe

miasto: Bielsko-Biała

Historia naszego klubu sięga bardzo daleko, jego korzenie mają miejsce w 1907 roku, kiedy to powstał Bielitzer Fussball Klub. W powojennych latach powstawały kolejne sekcje sportowe a BBTS w swoich najlepszych latach był klubem wielosekcyjnym, w skład którego wchodzili m.in. siatkarze, szachiści, saneczkarze, pływacy, gimnastycy, tenisiści ziemni, bokserzy i narciarze. Obecnie kontynuatorem tej bogatej tradycji jest m.in. siatkarski BBTS Bielsko- Biała.

Nasz klub działa w formie spółki akcyjnej i konsekwentnie stara się pisać historię na własny rachunek. Nasi siatkarze dumnie reprezentują barwy klubu na boiskach rozgrywek centralnych od kilkudziesięciu lat. W sezonie 2020/2021 trzeci rok z rzędu BBTS Bielsko-Biała będzie walczył o najwyższe cele w 1. lidze mężczyzn, którą organizuje Polska Liga Siatkówki. Równolegle do ligowych zmagań nasi siatkarze będą rywalizować w rozgrywkach o Puchar Polski.
Oferujemy miejsca reklamowe podczas meczów organizowanych w największej hali sportowej w regionie. Niektóre z naszych meczów są transmitowane w telewizji Polsat Sport.
Nasza oferta skierowana do potencjalnych Sponsorów/Partnerów BBTS S.A., zróżnicowana jest w zależności od wkładu finansowego w rozwój klubu i podzielona na poszczególne pakiety sponsorskie. Chcąc stworzyć silny klub, współpracujemy z wieloma podmiotami w regionie i nie tylko.

BBTS Towarzystwo Sportowe - Najlepsza Firma
BBTS Towarzystwo Sportowe - Najlepsza Firma
BBTS Towarzystwo Sportowe - Najlepsza Firma
BBTS Towarzystwo Sportowe - Najlepsza Firma
BBTS Towarzystwo Sportowe - Najlepsza Firma
BBTS Towarzystwo Sportowe - Najlepsza Firma
 • Sukcesy
 • Oferta
 • Pozostałe działania

Jesteśmy profesjonalnym klubem sportowym działającym w formie spółki akcyjnej.

Prowadzimy drużynę w TAURON 1. lidze siatkówki męskiej, w sezonie 2019/2020 zajęliśmy drugie miejsce i zdobyliśmy Puchar Polski KRISPOL 1. ligi.

Oferujemy Państwu szeroką gamę możliwych reklam, w tym m.in.:

 • bandy ledowe podczas meczów TV,
 • bandy statyczne podczas meczów nietelewizyjnych,
 • stroje meczowe i treningowe siatkarzy,
 • klubowe wydawnictwa poligraficzne (np. plakaty meczowe, bilety, programy meczowe),
 • reklamy – naklejki na parkiecie,
 • bannery reklamowe i roll’upy w hali,
 • bannery na stronie internetowej www.bbtsbielsko.pl
 • akcje promocyjne z udziałem siatkarzy.

Istnieje także możliwość użycia nazwy Państwa firmy jako oficjalnej nazwy naszego zespołu – wiele firm buduje swoją markę właśnie poprzez inwestycję w siatkówkę, warto więc wspomóc bielskich siatkarzy i być może w niedalekiej przyszłości cieszyć się z drużyną wspólnymi sukcesami sportowymi, nawiązującymi do najlepszych czasów siatkówki w Bielsku-Białej.

Od roku 2002 BBTS Bielsko-Biała jest organizatorem Międzynarodowego Turnieju Siatkarskiego Beskidy.

Spółka jest też wydawcą regionalnego portalu internetowego www.bielskobiala.dlawas.info, gdzie oferuje miejsca reklamowe. Portal ma zasięg regionalny, notuje kilkadziesiąt tysięcy unikatowych wejść w skali miesiąca, posiada także aktywny fanpage na Facebooku.

Dodaj opinię

Dodaj swoją opinię na temat tej firmy, zostanie ona przesłana do właściciela!

Dołącz do najlepszych w Twoim mieście

Oficjalny patronat