Beauty Clinic Studzińscy - Najlepsza firma w mieście
Kup bilet

Beauty Clinic Studzińscy

miasto: Ustroń

Poznaj miejsce, gdzie piękno spotyka się z relaksem. Salon Beauty Clinic Medycyna Estetyczna to wyjątkowy punkt na mapie Ustronia, który oferuje niezwykłą ofertę zabiegową, opartą na najnowszych dostępnych technologiach. W Salonie Beauty Clinic Medycyna Estetyczna innowacja spotyka się ze specjalistyczną wiedzą zespołu ekspertów, dzięki czemu każdy Klient znajdzie usługę dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb.

Najnowsze technologie w służbie zdrowia i piękna oraz zespół specjalistów – to czeka Cię w Salonie Beauty Clinic Medycyna Estetyczna.

  • Nasze zalety
  • Dodatkowo oferujemy
  • Nieinwazyjne zabiegi przed wyjściem
  • Nowoczesny salon. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby Salon Beauty Clinic Medycyna był oazą relaksu, spokoju i piękna. W dopracowanych w najmniejszych szczegółach wnętrzach przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, podologii oraz kosmetologii.
  • Zespół ekspertów. Najwyższej jakości usługi mogą być oferowane jedynie przez najwyższej jakości zespół. Dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego Salon Beauty Clinic Medycyna tworzą eksperci z różnych dziedzin i branż -dzięki czemu gabinet może zagwarantować niezwykle szeroką ofertę usług.
  • Medycyna estetyczna. Zaawansowana technologia w służbie urody, zdrowia i dobrego samopoczucia – tak w Salonie Beauty Clinic rozumiemy pojęcie medycyny estetycznej. Swoim klientom oferujemy zabiegi z użyciem innowacyjnych technik, jak DERMAPEN, Sybaritric TRIO, laser frakcyjny CO2 czy SonoQueen.
  • Podologia. W naszym zespole znajdują się specjaliści z różnych dziedzin, w tym również z podologii, zajmującej się diagnozowaniem i leczeniem chorób stóp. W Salonie Beauty Clinic Medycyna Estetyczna oferujemy bardzo szeroki zakres usług podologicznych, m.in. leczenie paznokcia wzrastającego, odbudowę paznokcia, usuwanie brodawek.
  • Kosmetologia. Swoim klientom oferujemy zabiegi z zastosowaniem nowoczesnych technologii, jak Cooltech, Icoone, Dermaoxy czy mezoterapii bezigłowej KLAPP. Dzięki tak dużej rozpiętości oferowanych zabiegów mamy pewność, że każdy z klientów znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Ślub, studniówka, ważne spotkanie – okazji, podczas których chcemy się prezentować perfekcyjnie, jest wiele. Aby w tak wyjątkowym dla siebie dniu nie przejmować się niedociągnięciami w swoim wyglądzie i czuć się niczym gwiazda filmowa, proponujemy nieinwazyjne zabiegi o natychmiastowych rezultatach. Mezoterapia bezigłowa KLAPP, Derma OXY czy ICOONE twarz – to tylko niektóre z zabiegów propanowych w ramach tej usługi. Sprawdź nasze propozycje i poczuj się wyjątkowo!

Dodaj opinię

Dodaj swoją opinię na temt tej firmy, zostanie ona przesłana do właściciela!

Dołącz do najlepszych w Twoim mieście

Oficjalny patronat