Biuro Pielgrzymkowo - Turystyczne "LUDWIK" Błasiak Ludwik - Najlepsza firma w mieście
Kup bilet

Biuro Pielgrzymkowo – Turystyczne “LUDWIK” Błasiak Ludwik

miasto: Tychy

Poznaj Twoje zaufane biuro pielgrzymkowo – turystyczne! Biuro “LUDWIK” już od dwudziestu pięciu lat zajmuje się organizacją pielgrzymek. Naszym priorytetem jest, aby wyjazd był ogromnym duchowym przeżyciem dla wszystkich klientów- dlatego każda wyjeżdżająca grupa jest pod opieką duszpasterza i wykwalifikowanych pilotów.

  • Dodatkowo oferujemy
  • Nasze zalety
  • Pielgrzymko-wczasy
  • Pielgrzymowanie po całym świecie. Organizujemy pielgrzymki do najważniejszych polskich oraz zagranicznych miejsc objawień Matki Bożej. W naszej ofercie znajdują się pielgrzymki do Włoch, podczas których zwiedzić można: Padwę, Asyż, Rzym, Monte Sant’ Angelo, San Giovanni Rotondo, Cascię, Lanciano, Manopello, Loreto, Turyn oraz Wenecję. W ostatnim czasie poszerzyliśmy nasze propozycje pielgrzymowania o wyjazdy do Lourdes, Ars, La Salette, Santiago de Compostella, Fatimy, Montserrat, Le Laus, Mariazell, Maria Taferl, Paray Le Monial, Altotting, a nawet Guadalupe w Meksyku.
  • Najwyższa jakość usług. Dbamy o to, aby każdy Pielgrzym czuł maksymalną satysfakcję w kontaktach z nami oraz w trakcie korzystania z obsługi. Zapewniona przez nas najwyższa jakość pielgrzymek to między innymi: hotele o wysokim standardzie, wyśmienite wyżywienie oraz sprawdzeni kontrahenci.
  • Bezpieczeństwo. Nasze biuro turystyczne posiada certyfikat ubezpieczenia AXA.
  • W naszej ofercie znajdują się pielgrzymko – wczasy – doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto pragnie połączyć wyprawę duchową z wakacyjnym odpoczynkiem w najbardziej atrakcyjnych wakacyjnych miejscach.

Dodaj opinię

Dodaj swoją opinię na temat tej firmy, zostanie ona przesłana do właściciela!

Dołącz do najlepszych w Twoim mieście

Oficjalny patronat