BRMS Sp. z o.o. - Najlepsza firma w mieście
Kup bilet

BRMS Sp. z o.o.

miasto: Rzeszów

Wyznaczamy nowe ścieżki w biznesie. BRMS Blockchain Definition to pierwsza w Polsce profesjonalna firma działająca w sektorze Blockchain – technologii XXI wieku, która zrewolucjonizuje dotychczasowy świat. Swoim Klientom oferujemy systemy i rozwiązania dla specjalizacji takich jak HR, OZE, bankowość, a także dla wielu innych branż wymagających wysokich zabezpieczeń.

BRMS Blockchain Definition funkcjonuje na rynku już od 2016 roku. Naszym celem było stworzenie firmy oferującej kreatywne i innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają życie i rozwój przedsiębiorstw. Udało nam się to! W roku 2018 zaczęliśmy tworzyć pierwszy w Monachium w pełni polski fundusz VC wspierający nasze rodzime start-upy, a w 2019 roku rozpoczęliśmy współpracę z niemiecką firmą budowlaną z polskimi korzeniami USTR GMBH.

W ramach współpracy i połączenia pomysłów USTR z rozwiązaniami softwareowymi i hardwareowymi BRMS Blockchain Definition zyskujemy innowacyjne systemy przeznaczone dla optymalizacji procesów.

BRMS Sp. z o.o. - Najlepsza Firma
brms-spzoo-najlepsza-firma
  • Dodatkowo oferujemy
  • Nasze zalety
  • STREET VIEW TRUSTED
  • Kompleksowe usługi z zakresu wizytówek Google. Uporządkujemy, poprawimy oraz zweryfikujemy wizytówkę Google Twojej firmy, dzięki czemu potencjalni klienci zyskają łatwy dostęp do informacji, a Ty będziesz mógł zarządzać wszystkimi danymi.
  • Tworzenie systemów AI w IT. Swoim Klientom dostarczamy najnowocześniejsze systemy oparte o technologię Blockchain.
  • Dynamiczny i doświadczony zespół. W swojej branży jesteśmy specjalistami. Nieustannie poszerzamy wiedzę, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę każdemu klientowi.
  • Innowacyjne usługi. Naszą misją jest branie czynnego udziału w rozwoju sieci rozproszonej BLOCKCHAIN. Tworzymy systemy, oprogramowania i usługi dla instytucji, firm i klientów detalicznych, a także udostępniamy naszym klientom najlepsze narzędzia do zarabiania na krypto-walutach (wraz z obsługa prawną).
  • Street View Trusted to wirtualny spacer stworzony z połączonych ze sobą logicznie zdjęć 360.
  • Street View Trusted przeprowadzi Cię krok po kroku po określonej lokalizacji, a to wszystko w wyjątkowym, spersonalizowanym stylu i z uwzględnianiem wszystkich ważnych informacji o firmie. Jeśli chcesz dotrzeć do jak największej liczny klientów, to ta usługa właśnie to umożliwia.

Dodaj opinię

Dodaj swoją opinię na temt tej firmy, zostanie ona przesłana do właściciela!

Dołącz do najlepszych w Twoim mieście

Oficjalny patronat