Digi Glass Factory Sp. z o.o. - Najlepsza firma w mieście
Kup bilet

Digi Glass Factory Sp. z o.o.

miasto: Rzeszów

Firma Digi Glass Factory od samego początku swojego istnienia postawiła na innowacyjność i wdrażanie nowych technologii. Zdecydowaliśmy, że nasz produkt będzie w całości powstawał w Polsce i w tym celu znaleźliśmy najlepsze miejsce, w którym możemy się rozwijać, wybierając na swoją lokalizację Podkarpacki Park Naukowo – Technologiczny.

Wiemy o tym, że projekty innowacyjne powstają po to, żeby ułatwić ludziom codzienne życie i obowiązki. Dlatego też opracowana przez nas technologia ma stać się produktem wszechobecnym zarówno w domach jak i firmach naszych klientów. Nie zależy nam na tym, żeby tworzyć produkty elitarne. Inteligentna szyba powstała z myślą o tym, że będzie standardem, rozwijającym się w taki sam sposób jak budownictwo pasywne i energooszczędne. Nasz produkt, to idealne uzupełnienie tego typu budynków, które odzwierciedlają ideę budownictwa inteligentnego.

Inteligentna szyba produkowana przez polskiego producenta Digi Glass Factory jest  oknem i żaluzją równocześnie.

Za pomocą pilota lub aplikacji w telefonie możesz sterować jej przeźroczystością.

Już nie potrzebujesz żaluzji, rolet czy markiz.

Inteligentna szyba od GDF może być zupełnie przeźroczysta jak tradycyjne okno lub całkowicie matowa.

Dzięki zastosowaniu kilku niezależnych części/segmentów szyby (jak w żaluzji) sam decydujesz, kiedy i ile światła wpuszczasz do pomieszczenia w którym przebywasz.

Dołącz do najlepszych w Twoim mieście

Oficjalny patronat