E-VASCO.PL Anna Sławińska Mirosław Gronkiewicz - Najlepsza firma w mieście
Kup bilet

E-VASCO.PL Anna Sławińska Mirosław Gronkiewicz

miasto: Żywiec

Nasza firma E-VASCO.PL s.c., od 2001 roku zajmuje się sprzedażą detaliczną galanterii skórzanej i skóropodobnej oraz walizek, toreb i akcesoriów niezbędnych w podróży.

Mamy dwa sklepy stacjonarne na terenie Śląska- pierwszy, funkcjonujący od 2001 r. w Żywcu w CH Targówek, drugi w Czechowicach-Dziedzicach w CH Stara Kablownia. Oba sklepy cieszą się zainteresowaniem naszych stałych klientów i wciąż przyciągają nowych.
W obu sklepach największym powodzeniem cieszą się niezmiennie skórzane i skóropodobne torebki, teczki, torby oraz drobna galanteria skórzana.

Jesteśmy dystrybutorem znanych polskich marek: Słoń Torbalski, Daag, Wojewodzic, Peterson, El Forrest , Parasol. Dużym popularnością cieszą się również produkty znanych marek międzynarodowych: Anekke, Travelite, TITAN, Reisenthel, , Davidt’s, Yeartz, March.
Wiemy, jak ważny jest odpowiedni dobór bagażu, dlatego rzetelnie przeszkoleni sprzedawcy w naszych sklepach służą pomocą. Doskonale znają potrzeby wynikające z trudów podróży, dlatego doradzą i dobiorą odpowiednią walizkę lub torbę oraz inne akcesoria niezbędne turyście.

Jeśli jednak Klient nie znajdzie odpowiedniego ekwipunku na miejscu, może dokonać wyboru przez internet, w naszym sklepie www.e-vasco.pl. Towar dostarczymy kurierem do miejsca zamieszkania, paczkomatu InPost lub do sklepu stacjonarnego.
W naszym sklepie internetowym www.e-vasco.pl znajdziecie Państwo szeroki asortyment galanterii skórzanej i skóropodobnej, toreb podróżnych, plecaków, walizek i portfeli- zawsze w bardzo konkurencyjnej cenie.

e-vasco - Najlepsza Firma
e-vasco - Najlepsza Firma
e-vasco - Najlepsza Firma

Dodaj opinię

Dodaj swoją opinię na temat tej firmy, zostanie ona przesłana do właściciela!

Dołącz do najlepszych w Twoim mieście

Oficjalny patronat