Frigopach Robert Pach - Najlepsza firma w mieście
Kup bilet

Frigopach Robert Pach

miasto: Świerczyniec

Świat urządzeń chłodniczych nie ma przed nimi żadnych tajemnic. Frigopach to firma zajmująca się kompleksowymi usługami z zakresu projektowania, sprzedaży, dostawy, montażu oraz serwisu maszyn chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Dzięki doświadczeniu oraz stale poszerzanej ofercie, z naszymi usługami docieramy do wielu Klientów – również tych największych w branży. W ciągu wielu lat funkcjonowania na rynku pracowaliśmy dla firm takich jak: Auchan, Biedronka, Statoil czy Orlen.

  • Nasze zalety
  • Dodatkowo oferujemy
  • Serwis
  • Doświadczenie w branży. Na rynku Frigopach funkcjonuje już od 1999 roku. Od tego czasu firma nieustannie poszerza swoje kwalifikacje w dziedzinach chłodnictwa i wentylacji. Obecnie Frigopach ma za sobą setki realizacji i projektów w różnych branżach.
  • Elastyczność usług. W Frigopach staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom klientów. Z tego powodu oferujemy szereg udogodnień, jak: 24-godzinny serwis i szeroki zakres usług ( chłodnictwo, wentylacja, klimatyzacja).
  • Chłodnictwo. Frigopach oferuje projektowanie, wykonywanie oraz serwisowanie kompleksowych systemów chłodniczych dla firm.
  • Klimatyzacja. Frigopach dobiera klimatyzatory oraz opracowuje optymalne strategie cieplne dla różnego rodzaju pomieszczeń. Każdy projekt realizowany jest z uwzględnieniem specyfiki budynku oraz indywidualnych potrzeb Klienta.
  • Wentylacja. Oferta firmy Frigopach w dziedzinie wentylacji obejmuje m.in. projektowanie systemów wentylacji komercyjnej i przemysłowej, kompleksową dostawę materiałów i urządzeń, montaż instalacji wentylacyjnych wraz z uruchomieniem oraz pomiary skuteczności działania instalacji.

Gwarancja stałego, dyspozycyjnego serwisu działającego w zakresie doradztwa technicznego oraz konserwacji urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych to podstawa działania Frigopach.

Firma Frigopach jest równoprawnym członkiem konsorcjum Frigo Group Polska sp.z o.o. dysponującym siecią punktów serwisowych na terenie całej Polski. Dzięki tej współpracy, Frigopach zapewnia utrzymanie urządzeń w ciągłym ruchu oraz szybkie dotarcie do klienta w razie problemów. Firma dysponuje także zapleczem logistyczno-technicznym oraz magazynem części zamiennych, co umożliwia szybkie i sprawne usunięcie każdej awarii 24h/dobę.

Dodaj opinię

Dodaj swoją opinię na temat tej firmy, zostanie ona przesłana do właściciela!

Dołącz do najlepszych w Twoim mieście

Oficjalny patronat