Galeria nieruchomości Anna Wierzbowska-Kacprowicz - Najlepsza firma w mieście
Kup bilet

Galeria nieruchomości Anna Wierzbowska-Kacprowicz

miasto: Tychy

Zajmujemy się pośrednictwem i administrowaniem wynajętymi nieruchomościami. Wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwalają nam na profesjonalną obsługę Klientów. Biuro Galeria Nieruchomości  działa w oparciu o licencję zawodową nr 22919, oraz licencję w zakresie zarządzania nieruchomościami nr 28846.  Zgodnie z wymogiem ustawy o gospodarce nieruchomościami z dnia 21.08.1997 posiadamy ubezpieczenie od zawodowej odpowiedzialności cywilnej.

Naszą misją jest rzetelna obsługa Klienta w zakresie wszelkich transakcji na rynku nieruchomości, zapewniająca bezpieczeństwo i sprawną realizację transakcji. Nieruchomości to nasza pasja, dzięki czemu dbamy o to, by niezmiennie gwarantować kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Pragniemy, aby korzystający z nich zadowoleni klienci, wracali do nas ponownie. Śledzimy z uwagą nowe trendy na rynku nieruchomości. Stale wdrażamy nowe rozwiązania. Nasz zespół tworzą znakomici specjaliści pełni zapału, wyróżniający się dużą skutecznością.

Galeria Nieruchomości oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Obsługujemy wszystkie typy transakcji. Nasi specjaliści dbają o to, by zająć się wszystkimi aspektami przeprowadzanych transakcji, czuwają nad przebiegiem całego procesu zakupu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Angażujemy się w pracę z Klientem począwszy od poznania jego oczekiwań, poprzez wyszukanie właściwej oferty, aż do złożenia podpisu na umowie najmu czy akcie notarialnym. Nasza firma ściśle współpracuje z notariuszami, doradcami kredytowymi oraz ubezpieczeniowymi, rzeczoznawcami, prawnikami.
Jesteśmy firmą zwolnioną podmiotowo z podatku VAT, zatem płacąc za usługę ponoszą Państwo tylko kwotę netto, nie płacicie Państwo podatku VAT.

Dodatkową usługą jaką możemy zaoferować naszym klientom jest opieka nad nieruchomością podczas nieobecności Właściciela. Usługa ta jest skierowana głównie do Właścicieli nieruchomości przebywających poza miejscem położenia swojej nieruchomości i w związku z tym potrzebują stałego nadzoru i opieki nad powierzoną nieruchomością.

Jeżeli posiadają Państwo mieszkanie, dom lub lokal komercyjny, zamierzają Państwo oddać je w najem lub już zostały wynajęte to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W ramach umowy o zarządzanie nasza firma przejmuje wszelkie obowiązki związane z wynajmowaniem przez Państwa nieruchomości zapewniając komfort i bezpieczeństwo.

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.
Zapraszamy do współpracy.
Z NAMI TWOJA NIERUCHOMOŚĆ BĘDZIE BEZPIECZN
A

  • Oferta

Profesjonalne zarządzanie najmem przez naszą firmę obejmuje m.in.

  • reprezentowanie Właściciela we wszystkich sprawach dotyczących administrowanego lokalu przed Najemcą, a także  instytucjami i urzędami,
  • negocjowanie i podpisywanie w imieniu i za zgodą Właściciela umów najmu,
  • przekazanie lokalu protokołem zdawczo – odbiorczym,
  • pobieranie i monitorowanie wpływów z czynszu najmu,
  • przygotowywanie rozliczeń z dostawcami mediów,
  • windykacja należności w imieniu Właściciela w przypadku zalegania z opłatami przez najemców (m. in. poprzez
  • pomoc przy ubezpieczaniu lokalu,
  • regulowanie w imieniu Właściciela opłat związanych z utrzymaniem nieruchomości (dostawa mediów, bieżące
  • utrzymanie nieruchomości, podatek od nieruchomości),

Dodaj opinię

Dodaj swoją opinię na temat tej firmy, zostanie ona przesłana do właściciela!

Dołącz do najlepszych w Twoim mieście

Oficjalny patronat