Hotel Dębowiec - Najlepsza firma w mieście
Kup bilet

Hotel Dębowiec

miasto: Bielsko-Biała

Podnóże gór – Dębowca i Szyndzielni – piękna okolica z dala od gwaru miasta. Komfortowy dojazd niezależnie od miejsca rozpoczęcia podróży. Czy można wymarzyć sobie lepsze miejsce na relaks? Hotel Dębowiec to idealny obiekt wypoczynkowy o każdej porze roku. Dzięki gruntownej modernizacji nadaje się dla osób indywidualnych, par, rodzin z dziećmi, a także dla grup zorganizowanych.

Hotel Dębowiec jest jednym z pierwszych hoteli w Polsce, który posiada stację ładowania pojazdów elektrycznych. Oferujemy około 2500 miejsc parkingowych przeznaczonych dla pracowników i gości hotelowych.

Hotel Dębowiec - Najlepsza Firma
Hotel Dębowiec - Najlepsza Firma
Hotel Dębowiec - Najlepsza Firma
Hotel Dębowiec - Najlepsza Firma
Hotel Dębowiec - Najlepsza Firma
Hotel Dębowiec - Najlepsza Firma
  • POKOJE
  • CENTRUM KONFERENCYJNE
  • ATRAKCJE
  • Oferujemy łącznie 188 miejsc noclegowych (także dla osób niepełnosprawnych) z widokiem na góry i na panoramę miasta. Gościom zapewniamy nocleg z wyżywieniem. Pokoje znajdujące się w naszej ofercie posiadają łazienki, utrzymane są w eleganckim stylu, a każdy wyposażony jest w stolik do pracy, telewizor, telefon, łazienkę oraz dostęp do internetu.
  • Mamy do zaoferowania 3 nowocześnie urządzone sale konferencyjne z dostępem do bezprzewodowego internetu. Foyer, które znajduje się przed salami, pomieści nawet kilkadziesiąt osób. Sale wyposażone są m.in. w takie sprzęty jak: rzutniki, laptopy, rolety zaciemniające, mikrofony i inne.
  • Zarówno sam hotel, jak i jego najbliższe otoczenie oferują szereg aktywności i atrakcji – jesteśmy przekonani, że każdy Gość znajdzie coś dla siebie.
  • W pobliżu naszego obiektu przebiegają liczne szlaki turystyczne Beskidu Śląskiego. To także dobre miejsce wypadowe do Czech i na Słowację.
  • W ofercie hotelu posiadamy restaurację, strefę odnowy biologicznej, salę gier, miejsce do zabaw dla najmłodszych, plac zabaw i siłownię na świeżym powietrzu.
  • Od sierpnia 2020 r. oferujemy również usługi turystyczne, takie jak organizacje wycieczek szkolnych oraz wyjazdów indywidualnych/grupowych. W 2021 roku planujemy rozszerzyć usługi turystyczne o kompleksową organizację wieczorów kawalerskich/panieńskich i służbowych.

Dodaj opinię

Dodaj swoją opinię na temat tej firmy, zostanie ona przesłana do właściciela!

Dołącz do najlepszych w Twoim mieście

Oficjalny patronat