Restauracja Joker - Najlepsza firma w mieście
Kup bilet

Restauracja Joker

miasto: Tychy

Smak, o którym nie sposób zapomnieć

Kreatywność, pomysł, smak. Już od ponad 20 lat restauracja Joker poszukuje tropów kulinarnych, które zachwycą nowych, a zaskoczą starszych klientów. Ulokowany w Tychach – miejscu znanym z browarów i dobrej kuchni – Joker to miejsce idealne zarówno do spotkań w gronie rodziny, jak i przyjaciół. Na gości czeka tu przestronna sala oraz zamknięty ogród letni, gotowy pomieścić nawet do 40 osób.

Smak w wydaniu Jokera doceniają nie tylko mieszkańcy Śląska i okolic. W 2015 roku restauracja nalazła się w katalogu Poland 100 Best Restaurants, który obejmuje najlepsze obiekty tego typu w całej Polsce.

  • Rozbudowane menu
  • Wydarzenia okolicznościowe
  • Catering

Kuchnia Jokera to świat różnorodnych smaków – od wyjątkowych przystawek, po polskie dania w nowym wydaniu, aż po europejskie specjały. Za każdy z posiłków wydawanych w restauracji odpowiedzialny jest zespół kucharzy, dla których zabawa aromatem to pasja i powołanie. Rezultat? Restauracja z ponad 20- letnią historią i… nieustannym głodem nowych, kulinarnych wrażeń!

Joker to jednak nie tylko miejsce na wyborną kolację. Restauracja oferuje także catering i kompleksową obsługę dla grup, organizację spotkań, konferencji oraz imprez plenerowych. Wszystkie szczegóły dostosowywane są do personalnych potrzeb zamawiającego – dzięki czemu masz pewność, że będzie dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś. Joker organizuje także wszelkie imprezy okolicznościowe: wesela, komunie, obiady w gronie rodzinnym czy kolacje we dwoje. W restauracji odbywają się cykliczne wydarzenia, jak np. „Gwiazdy w Jokerze” , wystawiane są również bale, imprezy okolicznościowe, Sylwester i Andrzejki.

Pyszny serwis kanapkowy, koktajlowy, a może pełne menu bankietowe? Joker to nie tylko wyborne dania dostępne na miejscu, ale i najwyższej jakości catering. Nasi kucharze zatroszczą się o oprawę gastronomiczną każdego wydarzenia – w tym mniejszych i większych szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych. Zaskocz swoich gości ucztą, której długo nie zapomną!

Wysokie standardy obsługi w restauracji przekładamy na wszystkie sfery działania. Dostarczymy catering bezpośrednio do domu lub firmy, zadbamy także o oprawę gastronomiczną podczas wydarzeń plenerowych, m.in. pikników rodzinnych i firmowych.

Dodaj opinię

Dodaj swoją opinię na temat tej firmy, zostanie ona przesłana do właściciela!

Dołącz do najlepszych w Twoim mieście

Oficjalny patronat