Jump World Sp. z o.o. - Najlepsza firma w mieście
Kup bilet

Jump World Sp. z o.o.

miasto: Katowice

Park Trampolin JumpWorld mieści się w samym sercu Śląska – w Katowicach. Obiekt działa od 2016 roku i wchodzi w skład największej sieci parków trampolin w Polsce. Koncept marki JumpWorld powstał jako odpowiedź na zapotrzebowanie polskiego rynku dla idei „fun fitness”, czyli osoby w każdym wieku jednocześnie bawią się i ćwiczą. JumpWorld oferuje doskonałą i zdrową zabawę dla klientów indywidualnych, organizację urodzin, specjalistycznych zajęć indywidualnych oraz eventów grupowych.
JumpWorld to bezpieczne parki rozrywki spełniające wysokie standardy jakości oraz bezpieczeństwa, dostarczające klientom miejsca do zabawy i rekreacji, łączącej w sobie aktywność sportową i radość z dobrej zabawy. JumpWorld promuje zdrowy styl życia, wspiera sportowe pasje i jest otwarty na każdego.
JumpWorld największym producentem parków trampolin w Polsce. Firma JumpWorld jest właścicielem parków rozrywki oraz producentem urządzeń rekreacyjnych. Połączenie doświadczeń związanych z prowadzeniem własnych parków oraz ich projektowaniem pozwala firmie na kompleksową wiedzę biznesową w zakresie parków trampolin. JumpWorld na bieżąco obserwuje trendy rynkowe oraz nowe rozwiązania technologiczne, które pozwalają na odkrywanie nowego poziomu zdrowej rozrywki dla całej rodziny.

JumpWorld – każdy ma swój powód do skakania!

Jump World Sp. z o.o. - Najlepsza Firma
Jump World Sp. z o.o. - Najlepsza Firma
Jump World Sp. z o.o. - Najlepsza Firma
Jump World Sp. z o.o. - Najlepsza Firma
Jump World Sp. z o.o. - Najlepsza Firma
Jump World Sp. z o.o. - Najlepsza Firma
  • Atrakcje parku JumpWorld Katowice
  • Jump School
  • Franczyza i budowa

Niezależnie od tego czy lubisz skakać, robić przewroty czy grać w siatkówkę – Park Trampolin Katowice ma dla Ciebie coś ekstra! Przyjedź, przekonaj się, że nasze parki to najlepsze miejsca na rodzinną rozrywkę. Na co możesz u nas liczyć, oczywiście poza dobrą zabawą?

  • Arena główna to przede wszystkim najlepsza przestrzeń do szaleństw. Tu trampolinami jest wszystko – także ściany, od których możesz odbijać się do woli! Ekwilibrystyczne przewroty, proste podnoszenia i niczym nieskrępowana radość z wykonywania różnych ewolucji – na arenie głównej parku w Katowicach każdy jest dzieckiem!
  • Strefy sportów – każda osobna, każda wyposażona w najlepsze sprzęty i każda jest trampolinami wyłożona! Oto strefy siatkówki, dodgeballu oraz basketu. Nigdy nie dosięgnąłeś do siatki, by móc zablokować ścięcie? U nas to możliwe! Wsad za trzy punkty? Czemu nie! Poznaj także dodgeball, czyli grę w dwa ognie w niecodziennych okolicznościach.
  • Tor przeszkód – rekord za rekordem, przeszkoda za przeszkodą, skok za skokiem. Bądź najlepszą wersją siebie i pokonaj tor jak najszybciej. Zgarnij tytuł mistrza toru i przekonaj się, że atrakcje w Katowicach to nie tylko spodek!

Jeśli boisz się szaleć samemu na arenie głównej czy basenie z gąbkami, a chcesz zostać jumperem to nie przejmuj się! Zapisz się do naszej Jump School i sprawdź jak prosto opanować podstawowe tricki i naucz się jak kontrolować swoje ciało podczas skakania!

Wyskakane urodziny i WF
Atrakcje dla dzieci w Katowicach czekają na Pszczyńskiej! Niebanalny i inny niż wszystkie WF, lekcja, która może dać wiele uczniom i nauczycielowi albo prosta wycieczka szkolna w nagrodę za dobre stopnie. No i prawdziwy hit – wyskakane urodzinki dla mniejszych i większych. Można chcieć czegoś więcej?

Bądź fit, bądź jump!
Obok regularnej oferty jednorazowych wejść do parku, oferujemy także zajęcia z nietypowych, wymagających zajęć Jump Kids, Jump School oraz Jump Fitnessu. To szereg spotkań z wykwalifikowanymi instruktorami, którzy wykorzystują zalety parku pełnego trampolin oraz łączą je z innymi formami ruchowymi.
Moc atrakcji czeka na Was w naszym świecie pełnym trampolin, gąbek i rekwizytów, które pozwolą zresetować umysł i zmęczyć ciało. Wizyta w parku trampolin to przede wszystkim przyjemność i krok w stronę własnego zdrowia!

JumpWorld oferuje franczyzobiorcom otwarcie parku trampolin, wyposażonego w profesjonalnie zaprojektowany świat trampolin, podzielony na strefy tematyczne takie jak: koszykówka, basek z gąbkami, siatkówka, boisko do zbijaka, poducha powietrzna, ścianka wspinaczkowa, strefę gladiatorów, arenę główną, tory ninja, strefę akrobatyczną, strefę „parkour” i wiele innych.

Biznes tego typu można otworzyć w centrum handlowym, jako rodzaj atrakcji dla klientów centrum, jak i w wolnostojącej hali jako niezależny park rozrywki. Park trampolin może być również doskonałym uzupełnieniem działającego klubu fitness lub innego biznesu związanego z aktywnością fizyczną.

Dodaj opinię

Dodaj swoją opinię na temat tej firmy, zostanie ona przesłana do właściciela!

Dołącz do najlepszych w Twoim mieście

Oficjalny patronat