Laboratorium MED-LAB-SUCHANEK - Najlepsza firma w mieście
Kup bilet

Laboratorium MED-LAB-SUCHANEK

miasto: Ustroń

Dostęp do szerokiego grona specjalistów, wysoka jakość opieki medycznej, profesjonalna diagnostyka – to mieszkańcom Ustronia i okolic umożliwia Laboratorium MED-LAB-SUCHANEK, działające na rynku  już od 1985 roku.  Skupiamy się na tym, aby nasze usługi były jak najlepszej jakości, dlatego regularnie inwestujemy w wysokiej klasy sprzęt medyczny oraz najnowsze technologie.

OFERTA

Swoim pacjentom oferujemy szereg różnorodnych usług, w tym:

  • LABORATORIUM, gdzie wykonujemy szeroki zakres badań laboratoryjnych z zakresu hematologii, koagulologii, biochemii klinicznej, chorób zakaźnych, serologii, mikrobiologii. Oferujemy także oznaczenia hormonów, markerów nowotworowych, testy alergiczne z krwi, badanie nasienia i inne. W laboratorium można wykonać również badania genetyczne w celu wykrycia chorób o podłożu genetycznym lub badania ojcostwa;
  • Badania jak USG, DOPPLER czy UKG;
  • Dostęp do lekarzy specjalistów, w tym m.in. do: internisty, kardiologa, chirurga naczyniowego i  chirurga ortopedy, alergologa, pulmonologa, lekarza medycyny pracy, ginekologa, stomatologa, protetyka czy dietetyka.
Laboratorium MED-LAB-SUCHANEK - Najlepsza Firma
Laboratorium MED-LAB-SUCHANEK - Najlepsza Firma
Laboratorium MED-LAB-SUCHANEK - Najlepsza Firma
Laboratorium MED-LAB-SUCHANEK - Najlepsza Firma
  • Nasze zalety
  • Dodatkowo oferujemy
  • Wyniki
  • Szeroka oferta badań laboratoryjnych. Klienci mogą się u nas kompleksowo przebadać pod kątem różnych schorzeń oraz chorób. Ciągle monitorujemy rynek i na bieżąco weryfikujemy potrzeby pacjentów, dlatego nasza oferta jest systematycznie poszerzana o kolejne pozycje.
  • Dostęp do wyników online. W trosce o wygodę swoich klientów zadbaliśmy o to, aby wszystkie wyniki były dostępne do wglądu online, bez konieczności wychodzenia z domu.
  • Wykwalifikowany i doświadczony personel. Diagności laboratoryjni profesjonalnie i bez bólu pobiorą krew do badań, doradzą i skonsultują wyniki badań laboratoryjnych.
  • Szybkość i fachowość działania. Większość wyników badań dostępna jest w dniu pobrania materiału. Wszystkie badania można wykonać na życzenie, bez skierowania.

Większość wykonywanych w laboratorium analiz wykonujemy w tym samym dniu, wyniki można odbierać w  godzinach od 15.00-18.00.

Wyniki można odebrać także w formie elektronicznej przez zakładkę E-WYNIK na stronie głównej (przy zleceniu badań w laboratorium należy podać pesel, adres e-mail, podpisać zgodę na udostępnienie wyników on-line). Wyniki udostępnione przez Internet są podpisane certyfikowanym podpisem elektronicznym przez diagnostę laboratoryjnego i można je wydrukować.

Do punktów pobrań wyniki dowozimy następnego dnia rano.

W Laboratorium MED-LAB-SUCHANEK  pobieramy materiał w domu pacjenta.  Zgłoszenia na pobranie domowe należy zgłosić przynajmniej 1 dobę przed wizytą.

Dodaj opinię

Dodaj swoją opinię na temt tej firmy, zostanie ona przesłana do właściciela!

Dołącz do najlepszych w Twoim mieście

Oficjalny patronat