LexWar Sp. z o.o. - Najlepsza firma w mieście

LexWar Sp. z o.o.

miasto: Wiązowna

Nie jesteśmy typowym biurem rachunkowym. Firma powstała w 1990 roku. Tak jak wtedy wszyscy (rodzący się polski kapitalizm po upadku PRL) zajmowaliśmy się prawie wszystkim, od handlu poprzez usługi, po produkcję. I właśnie to jest naszym atutem. Znamy się na wielu dziedzinach gospodarki. Możemy doradzić nie tylko od strony księgowo-podatkowej ale również w dziedzinie działalności gospodarczej potencjalnego klienta. Pomagamy w organizacji pracy w firmie, racjonalizacji produkcji, handlu itp. Prowadzenie firmy to nie tylko księgowość i podatki ale przede wszystkim umiejętność sprawnego działania w swojej branży jak również umiejętność powiązania prowadzonej działalności z aspektami księgowo-podatkowymi co doskonale umiemy wdrożyć. Pod koniec lat 90-tych skupiliśmy się na prowadzeniu działalności z zakresu doradztwa podatkowego i księgowości, jednakże zdobyte doświadczenia w innych gałęziach gospodarki pozostały i procentują do dziś. To doświadczenie umiejętnie wykorzystujemy w bieżącej pracy przy ocenie dokumentów i ich klasyfikacji bez notorycznego szukania informacji u podatnika. Płynnie przejmujemy wewnętrznie prowadzoną księgowość w firmie podatnika co niejednokrotnie daje ponad 50% obniżenie kosztów obsługi księgowej.

Nasi klienci to:

  • Wspólnoty i Spółdzielnie Mieszkaniowe – księgowość oraz administracja
  • firmy produkcyjne branży budowlanej i spożywczej
  • firmy handlowe art. budowlanych, spożywczych, odzieżowych itp
  • sklepy motoryzacyjne, odzieżowe i mini markety
  • firmy poligraficzne, remontowo-budowlane i inne usługowe
  • restauracje

Naszymi klientami są również Spółki Skarbu Państwa co niewątpliwie podnosi prestiż naszej firmy .

Wprowadzamy do naszej oferty e-księgowość polegającą między innymi na 24 godzinnym dostępie do bazy danych on-line z możliwością wykonywania wielu zestawień bez konieczności kontaktowania się z biurem rachunkowym.

Posiadamy Licencję Ministerstwa Finansów i ubezpieczenie OC Doradcy Podatkowego.

Zakres naszych usług to:

  • prowadzenie ksiąg handlowych, KP i R, ryczałt, karta podatkowa
  • ZUS, kadry, płace
  • badanie bilansu

Główne biuro znajduje się w Wiązownej , na ulicy Lubelska 57, 05-462 Wiązowna, obsługujemy klientów z całego terenu Polski.

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem z wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, która obsługuje podatnika rzetelnie, kompleksowo i nie boi się kontroli skarbowych.

Współpraca z naszą firmą to nie tylko fachowa rzetelna i miła obsługa. Naszym klientom oferujemy również wiele innych ciekawych produktów firm współpracujących z nami. Za ich pośrednictwem wyłącznie dla naszych klientów oferują między innymi atrakcyjne ubezpieczenia grupowe, tanie rozmowy telefoniczne w sieci komórkowej niedostępne w ofercie salonów firmowych, ciekawe produkty finansowe.

Dodaj opinię

Dodaj swoją opinię na temat tej firmy, zostanie ona przesłana do właściciela!

Dołącz do najlepszych w Twoim mieście

Oficjalny patronat