Optyk Brilliant - Najlepsza firma w mieście
Kup bilet

Optyk Brilliant

miasto: Tychy

Profesjonalizm, doświadczenie oraz szeroka oferta. Optyk Brilliant to salon optyczny dysponujący nie tylko jednym z najnowocześniejszych sprzętów na rynku, ale i doskonałym zespołem specjalistów. Swoim klientom oferujemy m.in. szeroki wybór: oprawek, soczewek kontaktowych, okularów przeciwsłonecznych czy okularów dla dzieci.

Ponadto wykonujemy:

  • Badanie OCT Tomograf oczu. Jako jedni z nielicznych w Tychach posiadamy sprzęt do niezwykle dokładnego badania OCT. Badanie to, w prezencie dla naszych klientów, wykonujemy przy każdym zakupie okularów powyżej 200zł.
  • Badanie okulistyczne. W naszym gabinecie przyjmuje wykwalifikowany okulista. Specjalista wykonuje badania u dzieci, badania dna oka oraz prowadzi leczenie chorób oczu.
Optyk Brilliant - Najlepsza Firma
Optyk Brilliant - Najlepsza Firma
  • Nasze zalety
  • Dodatkowo oferujemy
  • Okulary dla dzieci
  • Niezwykle szeroki wybór okularów. Poszukujesz okularów z aktualnych kolekcji? A może rozglądasz się za unikatową parą, jakiej nie znajdziesz u nikogo innego? Dzięki systematycznie poszerzanej ofercie oprawek jesteśmy w stanie sprostać wszystkim potrzebom i wymaganiom.
  • Zespół profesjonalistów. Nasi specjaliści odpowiedzialni są za skuteczne i szybkie badanie wzroku, a także wybranie odpowiedniej drogi korekcji wzroku. Jesteśmy do dyspozycji – zbadamy wzrok, doradzimy w wyborze soczewek oraz wykonamy jedyne i niepowtarzalne okulary.
  • Szybkość działania. Optyk Tychy Brilliant posiada własną szlifiernię szkieł, więc dopasowane okulary można odebrać już po godzinie.
  • Gwarancja satysfakcji. Wiemy, jak ważna jest jakość i kompleksowość obsługi. Z tego powodu wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją, w razie potrzeby służymy także radą na miejscu w gabinecie Brilliant.

Spotkanie z okulistą dziecięcym nie powinno czekać, bo dla dziecka problemy ze wzrokiem oznaczają dyskomfort oraz kłopoty z koncentracją – które z kolei mogą przełożyć się na problemy z nauką pisania czy czytania. W Optyku Brilliant wiemy, jak ważna jest wygoda widzenia, dlatego oferujemy szeroki wybór oprawek ze specjalnych tworzyw, odpornych na zarysowania oraz wszelkie urazy mechaniczne.

Dodaj opinię

Dodaj swoją opinię na temt tej firmy, zostanie ona przesłana do właściciela!

Dołącz do najlepszych w Twoim mieście

Oficjalny patronat