Podwodny Świat Łukasz Leśniewski - Najlepsza firma w mieście
Kup bilet

Podwodny Świat Łukasz Leśniewski

miasto: Tychy

Zanurz się w świecie niesamowitej zabawy! Podwodny Świat to sala zabaw dla dzieci, gdzie każdy mały odkrywca znajdzie dla siebie coś interesującego. Już od 2016 roku dostarczamy dzieciom niezapomnianych przeżyć, a rodzicom – chwil wytchnienia przy pysznej kawie i ciastku.

W Podwodnym Świecie atrakcje dostosowane są do potrzeb i wieku dzieci. Na najmłodszych gości czeka strefa malucha, gdzie rodzice wspólnie z pociechami mogą spędzić czas na zabawie, a do ich dyspozycji pozostaje zjeżdżalnia, basen z piłeczkami, domek, bujaki oraz mnóstwo zabawek.

Starsze dzieciaki z kolei wyszaleją się na specjalnie zaprojektowanej konstrukcji zabawowej. Tor przeszkód, zjeżdżalnie, cymbergaj oraz jedyna w okolicy zjeżdżalnia rolkowa ze specjalnymi saneczkami sprawiają, że dzieciaki wychodzą od nas zmęczone, ale przede wszystkim zadowolone.

Podwodny Świat Łukasz Leśniewski - Najlepsza Firma
Podwodny Świat Łukasz Leśniewski - Najlepsza Firma
Podwodny Świat Łukasz Leśniewski - Najlepsza Firma
Podwodny Świat Łukasz Leśniewski - Najlepsza Firma
  • Dodatkowo oferujemy
  • Nasze zalety
  • Organizacja urodzin
  • Wejścia dla grup zorganizowanych. W naszej Sali zabaw ugościmy również zorganizowane grupy dzieci. Zapraszamy do odwiedzenia Podwodnego Świata żłobki, przedszkola oraz szkoły z Tychów i nie tylko.
  • Mobilni Animatorzy. Nasi Mobilni Animatorzy dojadą do Ciebie, aby zorganizować dzieciom super zabawę – w domu lub podczas imprezy rodzinnej czy firmowej.
  • Miejsce dla rodziców. Zachęcamy do spróbowania świeżo palonej kawy, pysznych ciast i słodkich przekąsek, a to wszystko w specjalnie przygotowanej strefie. Do dyspozycji rodziców pozostają też czasopisma czy darmowa sieć Wi-Fi.

Zorganizuj u nas imprezę urodzinową swojego dziecka!

Oprócz mnóstwa zabawy, dzieciaki mają zapewnione napoje, przekąski oraz różne dodatkowe atrakcje urozmaicające ten wyjątkowy dzień. Organizujemy również różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, jak np. półkolonie w czasie ferii i wakacji, andrzejki dla dzieci czy też spotkanie z Mikołajem.

Dodaj opinię

Dodaj swoją opinię na temt tej firmy, zostanie ona przesłana do właściciela!

Dołącz do najlepszych w Twoim mieście

Oficjalny patronat