Victoria Day Spa Luxury - Najlepsza firma w mieście
Kup bilet

Victoria Day Spa Luxury

miasto: Gliwice

Poznaj wyjątkowe miejsce, które oderwie Cię od codzienności!

Victoria Day Spa to sieć Salonów SPA w Gliwicach, bazująca na doświadczonym zespole specjalistów oraz najnowszej technologii.

Budując ofertę zabiegów marka Victoria Day Spa skupiła się na najlepszych urządzeniach, tak, aby proponowane usługi odpowiadały potrzebom klientów oraz pomagały w rozwiązywaniu problemów natury estetycznej. Głównym filarem Victoria Day Spa pozostają jednak ludzie. W działalność tego wszechstronnego Salonu Spa w Gliwicach zaangażowany jest wspaniały i pracowity zespół, dla którego praca to pasja i nieograniczone wręcz możliwości.

Bardzo rozbudowana i wszechstronna oferta usług sprawia, że każdy klient znajdzie coś odpowiadającego jego oczekiwaniom i wymaganiom.

 • Dodatkowo oferujemy
 • Nasze zalety
 • Bony podarunkowe
 • Kosmetologia, Spa&Wellnes – Podaruj sobie luksus! W Victoria Day Spa wykonywane są liczne zabiegi z zakresu Spa, takie jak pielęgnacja ciała, twarzy, dłoni i stóp, zabiegi aparaturowe i złuszczające, makijaż permanentny czy masaże.
 • Medycyna estetyczna – Podkreśl swoje piękno! W ofercie Victoria Day Spa znajdują się zabiegi takie jak botoks, wypełniacze, lifting skóry czy leczenie nadpotliwości. Wykonywane są także zabiegi wspomagające proces modelowania ciała, redukcji cellulitu oraz redukcji zmarszczek i blizn.
 • Depilacja laserowa – Zyskaj gładką skórę! Medyczny laser LightSheer ® to współczesny system zaprojektowany specjalnie do trwałego usuwania niechcianych włosów. W Victoria Day Spa zabiegi depilacji odbywają się przy użyciu najnowszego modelu z rocznika 2015- Lightsheer DESIRE.
 • Fryzjerstwo – Odkryj siebie na nowo! Zaufaj doświadczonemu Salonowi Trendy Hair Fashion w Gliwicach, który przez lata został nagrodzony licznymi wyróżnieniami. W salonie wykonywane są strzyżenia, koloryzacje, stylizacje i zabiegi pielęgnacyjne.
 • Akademia szkoleniowa. Podwyższaj swoje kwalifikacje! Już wkrótce w ofercie Victoria Day Spa znajdą się szkolenia w zakresie kosmetologii oraz masaży i zabiegów Spa,  prowadzone  przez specjalistów-praktyków  z wieloletnim doświadczeniem i  dodatkowymi uprawnieniami pedagogicznymi.
 • Doświadczona i specjalistyczna kadra. Siłą zespołu Victoria Day Spa jest zintegrowanie najlepszych specjalistów w branży – ambitnych, kreatywnych i otwartych na nowe wyzwania. Nasza kadra to coś więcej niż wykwalifikowani kosmetolodzy i fizjoterapeuci. To przede wszystkim ludzie z pasją, którzy kochają swoją pracę i stale pogłębiają  wiedzę uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach i kursach.
 • Nowoczesne odziały. Victoria Day Spa posiada aż trzy odziały w kluczowych strefach Gliwic: Victoria Day Spa oddział Zwycięstwa, Victoria Day Spa oddział Rynek i Salon Fryzjerski Trendy & Victoria. Dzięki tak rozbudowanej sieci Gabinetów Spa w Gliwicach każdy z klientów może otrzymać kompleksową, skupioną tylko na nim obsługę oraz dogodne terminy zabiegów.
 • Podaruj swoim bliskim coś wyjątkowego. Bony Podarunkowe są wydawane w formie eleganckiego zaproszenia, zapakowanego w kopertę lub w złote pudełko (dostępne od kwoty 300 zł).  Można je zakupić online, telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy.

Dodaj opinię

Dodaj swoją opinię na temat tej firmy, zostanie ona przesłana do właściciela!

Dołącz do najlepszych w Twoim mieście

Oficjalny patronat